آژانس مسافرتي آسمان آبي
خريد تور مسافرتي، بليط هواپيما و رزرو هتل از آژانس مسافرتي

سالانه در اين تاريخ ميتوانيد شاهد بارش شهاب سنگ باشيد، اگر چه ساكنين دراكونيد در سال 2015 شاهد بارش بهترين و هيجان انگيز ترين نوع شهاب سنگ ها در اين منطقه بودند، طي آخرين خبر بدست آمده در روز دوشنبه تاريخ 8 اكتبر (16مهر) گردشگران و ستاره شناسان خودشان را به اواسط اقيانوس اطلس، شمال شرقي ايالات متحده آمريكا و مناطق دريايي شرق كانادا مي رسانند، تا شاهد عبور شهاب سنگ هاي عظيمي باشند كه از آسمان اين مناطق عبور ميكنند. تصوير زير مربوط به سين پاركر ميباشد كه در آريزونا با دوچرخه ماهواره اي خود ثبت كرد. بارش شهاب سنگ در روز دوشنبه 8 اكتبر يكي از جذاب ترين خبرهايي است كه هر آدمي را شگفت رده مي كند.



اگر چه شهاب سنگ ها بهترين نمايششان در آسمان در تاريخ 21 اكتبر است اما شهاب سنگ هايي كه در تاريخ 8 اكتبر از آسمان عبور ميكنند از درخشش بيشتري برخوردارند و خيره كننده اند، اين پديده آسماني سالانه تعداد زيادي از گردشگران و توريست هاي تورهاي مختلف را به خود جذب ميكند. 

جهت مطالعه و اطلاع از اخبار گردشگري بيشتر، ميتوانيد به وبسايت آژانس آسمان آبي مراجعه نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۴۰:۴۹ ] [ r.soofi ] [ نظرات (0) ]
شش قرن پيش يك كاوشگر چيني، براي جستجوي گنج و ثروت، هفت سفر خود به خاورميانه را آغاز كرد، اما آنچه كه اين سفرها براي او برجاي گذاشت، چيزي جز فرهنگ هايي مبهم و رمز آلود نبود، اما از اين سفرها احترامي بوجود آمد كه پلي بود ميان شرق دور و خاورميانه، كه تا امروز اين پيوند ايجاد شده باقي مانده است.
اكنون بعد از شش قرن زمان آن رسيده است كه دوباره پلي ميان ملل هاي گوناگون ايجاد شود و آژانس مسافرتي آسمان آبي براي شما توضيحات بيشتري را در اين باره آماده كرده است ، پس با ما همراه باشيد. بهتر است يك سفر جديد و هيجان انگيز داشته باشيم به اولين جشنواره BAO، اين يك فستيوال موسيقي الكترونيك است كه در طي دو روز در هتل ميدان دبي با هماهنگي و نور پردازي آسمان اين شهر دو روز متوالي را جشن خواهند گرفت، اين جشن با حضور يك گروه بين المللي عظيم متشكل از صد دي جي از بهترين هاي جهان گرد هم خواهند آمد، قهرمانان موسيقي جهان به پاس قدرداني از عظمت گذشتگان جشني بزرگ خواهند گرفت و از مردم تمامي ملل هاي مختلف براي حضور به اين رويداد دعوت مي نمايند.

◄ تاريخ برگزاري فستيوال 29 و 30 نوامبر 2018 (8و9آذر ماه97)مي باشد►


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۲۳:۲۲ ] [ r.soofi ] [ نظرات (0) ]

هيئت فرهنگ و گردشگري تركيه، يك نمايشگاه گردشگري در شش شهر كشور هندوستان به منظور ارائه خدمات گردشگري و معرفي تركيه به عنوان يك مقصد تفريحي از تاريخ 8 اكتبر برگزار خواهد كرد، دينيز ارسس، مشاور اداره فرهنگ و گردشگريتركيه در هند گفت: هند يك بازار بسيار مهم است و ما از توان بالقوه آن در زمينه ورود گرشگرانشان به تركيه آگاهي داريم، هند و تركيه از روابط گرمي برخوردار مي باشند و آنها رابطه تاريخي نزديك و ارتباطات فرهنگي قوي دارند و ما با برگزاري اين نمايشگاه در شش شهر انتظار تعامل بيشتر را خواهيم داشت.
وي افزود: در سال 2017 تركيه ميزبان بيش از 32 ميليون گردشگر بين المللي بود كه از اين تعداد 32 هزار نفرشان از كشورهند وارد تركيه شدند كه در اين سال از ژانويه تا ژانويه تعداد گردشگران 25 درصد افزايش يافته كه اين بدان معني ميباشد كه ما تا پايان سال 2018 ميزبان 40 ميليون گردشگر خواهيم بود، اكنون كه ما به ارقام تعداد گرداشگران هندي در سال 2017 نگاه ميكنيم شاهد افزايش 95 درصدي از اين كشور هستيم كه انتظار ميرود تا  پايان سال جاري تعداد گردشگران هندي به 2 ميليون نفر افزايش پيدا كند.

تركيه از لحاظ گردشگري، فرهنگ و تجارت بسيار ممتاز است و ضرورت دارد كه محدوده تعامل ميان دو كشور در سطح دوم قرار گيرد هند يكي از مهمترين جاذبه گردشگري تركيه است. گردشگران هندي، تور ارزان تركيه را مقصد تفريحي توريستي و مراسم عروسي خود انتخاب ميكنند، كه به طور پيوسته در حال افزايش است.
در جشنواره تبليغاتي شش شهر، شركت هاي هواپيمايي تركيه، هتل هاي لوكس، نمايندگان مقامات مهم تركيه حضور به عمل خواهند رساند و بينش هايي در ارتباط با فروش و ارائه خدمات به گردشگران اين كشور خواهند داشت.
اين مراسم در شش شهر (دهلي، احمدآباد، كلكته، چناي، بنگالورو و بمبئي) برگزار خواهد شد.
👈  8 اكتبر در دهلي
👈  9 اكتبر در احمدآباد
👈  10 اكتبر در كلكته
👈  11 اكتبر در چناي
👈  12 اكتبر در بنگالورو
👈  13 اكتبر در بمبئي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۱۶:۴۵ ] [ r.soofi ] [ نظرات (0) ]

شهر جده واقع در غرب كشور عربستان سعودي مي باشد كه به عبارتي آن را عروس درياي سرخ نيز مي نامند، پايتخت اقتصادي و گردشگري عربستان مي باشد.
فرانك گاردنر در سفر اخير خود به شهر جده نوشت: من جده را به عنوان محبوب ترين شهر عرب توصيف ميكنم. تا به امروز شهر جده را از نگاهي ديگر ديده ايد؟
او گفت اين شهر به عنوان يك بندر تجاري دريايي در درياي سرخ است كه همانند آن در هيچ كجاي عربستان نيست. در پيچ و تاب خيابان هاي اين شهر، پيشخوان هاي قديمي، هر زبان و هر گويشي را مي شنويد البته كه اين شهر نسبت به سال 1980 كمي تغيير كرده از زيبايي بازارهاي رنگارنگ گرفته تا قدم زدن در بلوار هاي شمالي اين شهر در هنگام غروب آفتاب، زماني كه آفتاب پايين ميرود، پايين و پايين تر، آري جده پر از زيبايي است، اكثر توريست ها به اين شهر مي آيند تا از يك غواصي بي نظير لذت ببرند، دوچرخه سواري حالي دگر دارد وقتي نسيم گرم بر صورتم مينشست، لذتي غير منتظره بود. و صداي موسيقي از خواننده مشهور باب مارلي، صدها گردشگر علاقه مند به ماشين هاي ورزشي، اينجا جده است شهري با گويش هاي گوناگون، اگر به اين شهر سفر كرديد، از سوق العلاوي، موزه شهر تمدن و برج جده ديدن كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۱۳:۱۰ ] [ r.soofi ] [ نظرات (0) ]

توكيو يك شهر پر سر و صدا است، شايد اگر شما به اين شهر سفر كرديد و يك گردشگر باشيد، اين حجم از سر و صدا برايتان غير معمول باشد، ساكنين اين شهر هم در ميان شلوغي ها و رنگارنگ نورهاي نئون، احتياج به آرامش پيدا مي كنند، دلشان سكوتي مي خواهد سرشار از انرژي هاي مثبت، در اين بين، توكيو معابد و زيارتگاه هايي دارد كه از اين سكوت برخورداند، باغ هايي بسيار بزرگ براي پناه دادن به جمعيتي كه از حجم شلوغي ها و كار خسته شده اند و اندكي احتياج به آرامش دارند، براي مثال باغ Edo متعلق به يك افسر فئودالي كه در آن رودي در جريان است كه از دريا سرچشمه گرفته، چترهاي رنگارنگ، يك سالن بزرگ با شكوفه هاي گيلاس، از بهار ميگويم... اگر چه پاييز حال ديگري به رنگ و روي درختان باغ Edo ميدهد، برگهاي نارنجي، قرمز و طلايي، شكوفه هاي آلو كه در اواخر زمستان خود نمايي مي كنند. شگفتي هاي توكيو بسيار است كه در اين مطلب با بخش كوچكي از آن آشنا مي شويم.

توكيو يك محل شگفت انگيز براي خريد كردن است، گردشگران زيادي به اين شهر مي آيند تا از فروشگاه هاي لباس ديدن كنند فروشگاه هايي بزرگ، با  لباس هايي كه به وسيله طراحان سرد، امپرسيون ها گرفته تا لوازم آرايشي محصول مورد توجه شان را خريداري كنند، لباس هاي زنانه مدرن ژاپني، لباس هاي مارك توكيو، از طراحان محلي تا طراحان درحال ظهور و ... كه به جرأت مي توان گفت راه رفتن در خيابان هاي اين شهر هرگز خسته كننده نيست.

از Shinjuku ميخواهم بگويم، جايي كه در آن بايد مقياس و جنون آور شهر توكيو را درك كنيد، ساختماني كه در آن چند پلت فرم براي مشاهده نماي شهر در طبقه 45 ساختماني به طول 202 متر ساخته شده، پيشنهاد ميكنم در يك روز روشن و آفتابي به بالاي اين ساختمان برويد تا بتوانيد كوه فوجي را مشاهده كنيد.

يك وعده غذايي ارزان، ارزان اما رنگي، باور اين همه تنوع و زيبايي در رنگارنگي غذاها سخت است، كمي بيشتر به غذاها نگاه كنيد، چرا كه آنان معتقد هستند بايد چشمانتان را هم سير كنيد، يك غذاي مخصوص، ظرف كاسه برنج كه بالاي آن سسيميني قرار داده شده مقداري از آن را برداريد در سس بزنيد و سپس ميل كنيد، طمع واقعي زندگي را چشيده ايد..! و سپس سوپ ميسو و كمي ترشيجات، آري طمع و شكل غذاها در توكيو به گونه اي شگفت آور است، كيفيت و قيمت براي مشتريان بسيار مهم است.

انگار داشت از خاطرم ميرفت، خوردن سوشي در توكيو، تجربه اي متفاوت است، از رستوران Roppo Sushi واقع در نزديكي ايستگاه مترو Jinbocho، ميتوانيد آشپزها را در هنگامي كه منتظر آماده شدن غذايتان هستيد كه غذاي شمارا آماده مي كنند تماشا كنيد، سوشي هايي خوشمزه كه ترشي خاصي در مزه طعم عالي ها اين غذا خواهي يافت.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: توكيو، ژاپن، شگفتي هاي توكيو،
موضوع:
[ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۰۵:۴۰ ] [ r.soofi ] [ نظرات (0) ]

نام اين ميدان ، ميدان مرديكا يا داترن مرديك كه در فرهنگ لغت  فارسي به معناي استقلال مي باشد و مكاني بسيار خوب براي افرادي است كه مي خواهند با تاريخ و جاذبه هاي گردشگري كوالالامپور آشنا شوند. همراه آژانس آرزوي آسمان آبي باشيد تا بيشتر با اين ميدان آشنا شويم.

ميدان استقلال واقع در شهر كوالالامپور در كشور مالزي است و دليلي كه اين اسم را روي آن گذاشتند اين بود كه در تاريخ 31 آگوست در سال 1957 ميلادي، استقلال كشور مالزي به طور رسمي اعلام شد و پرچم بريتانياي كبير در اين روز براي آخرين بار پايين آورده شد  و پرچم مالزي جايگزين پرچم انگلستان شد، از همين جهت هر ساله در همين روز براي آزادي مالزي مراسم و جشن هاي شادي برگزار مي كنند و جالب است كه ميدان استقلال از جهت خاطره ساز بودنش براي مردم مالزي در اين روز شلوغ تر از جاهاي ديگر است.

ميدان استقلال داراي چمني است كه زماني كه تحت استعمار بريتانيا بودن ، بازيكنان كريكت از آن استفاده مي كردند،اگرچه هنوز هم مسابقات كريكت در اين ميدان انجام ميشود.

ميدان استقلال كوالالامپور يا ميدان مرديكا  در زمان قديم،  باغ پادشاهي سلانگور نام داشت به طور كل  براي بازي هاي كريكت، هاكي، تنيس و مسابقات راگبي استفاده مي شد.

ميدان استقلال كوالالامپور با وجود نورپردازي و فواره هايش يك منظره و محيطي زيبا و دلچسب براي افراد فراهم كرده است. در ضلع جنوبي ميدان هم پرچم مالزي اهتزاز شده است كه همين ميله پرچم  با 1000 متر ارتفاع، بلندترين ميله پرچم در جهان است . اين ميدان در سومين شنبه ي هر ماه براي اجراي نيرو هاي مسلح و نمايش هاي خاص و گروه موسيقي پليس سلطنتي مورد استفاده قرار مي گيرد. اگر قصد رفتن به تور گردشگري كوالالامپور را داريد حتما از اين ميدان ديدن فرماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۴۶:۰۱ ] [ r.soofi ] [ نظرات (1) ]

اكثر مردم فكر مي كنند سفر كردن با كودكان يكي از سخت ترين كارهاي دنياست اما ما امروز مي خواهيم اين تصور را به طور كلي به هم بزنيم! يكي از بهترين كشورهاي خارجي كه براي كودكان مناسب است، كشور مالزي است. مالزي جاذبه هاي رنگارنگ و منحصر بفردي دارد كه نه تنها براي خانواده ها جذاب است بلكه به راحتي مي تواند كودكتان را سرگرم كند. يكي از اين مناطقي كه آرزوي آسمان آبي قصد دارد امروز شما را با آن آشنا كند، شهر بازي لگو لند است.

شهربازي لگولند كوالالامپور در واقع شهربازي زنجيره اي است كه در سال 2012 و بعنوان اولين لگولند در آسيا،در مالزي ساخته شده است. لگولند در ۳۳۰ كيلومتري شهر كوالالامپور پايتخت مالزي و فاصله ي ۱۰ دقيقه اي از سنگاپور قرار دارد. اين شهر بازي در آمريكا، انگلستان و دانمارك هم ساخته شده. از بزرگترين و متفاوت ترين دلايل جذابيت لگو لند نسبت به ديگر شهر بازي ها اين است كه در اينجا شما با بازي هاي فكري سر و كار داريد. لگوها اسباب بازي هايي هستند كه در حدود 120 سال پيش ساخته شدند كه علاوه بر سرگرم كردن كودكان باعث خلاقيت آنها نيز مي شود. با اين قطعات پلاستيكي ميتوان حيوانات مختلف و حتي موجودات جديد خلق كرد.

زمانيكه وارد لگولند مي شويد بروشورهايي در اختيار شما قرار مي گيرد كه تمامي امكانات و بخش هاي مختلف شهر بازي در آن توضيح داده شده. فروشگاه هاي متعددي براي خريد محصولات لگويي و همچنين رستوران هايي با سرو غذاهاي حلال، در اين شهر بازي وجود دارند. اشكال مختلفي از جاذبه ها، حيوانات و مكان هاي مختلف جهان با قطعات لگو در اين شهر بازي ساخته شده است. از ديگر بخش هاي اين شهر بازي مي توان به پارك آبي آن اشاره كرد كه سومين پارك آبي موضوعي در دنياست كه به گردشگران تور مالزي توصيه مي شود حتما از آن ديدن كنند. همچنين در محوطه ي لگو لند يك هتل با معماري جالب و الهام گرفته شده از اسباب بازي لگو وجود دارد كه علاقمندان مي توانند در آن اقامت داشته باشند. مي توانيد با تور تركيبي مالزي ،كوالالامپور سنگاپور، به اين مكان جذاب برويد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۳۲:۱۶ ] [ r.soofi ] [ نظرات (0) ]

مالزي يكي از مقاصد توريستي جذاب است كه هر گردشگري بايد حتما يكبار سفر به آن را تجربه كند. اين كشور پر از مناطق طبيعي زيبا، بناهايي با معماري فوق العاده، هتل هاي لوكس و رستوران هايي با غذاهاي خوش طعم است، جايي كه همه چيز را با هم دارد. در مالزي براي تفريح و تماشا انتخاب هاي زيادي داريد. بياييد با آرزوي آسمان آبي به گردش در يكي از زيباترين مساجد مالزي، مسجد جامع پوتراجايا برويم كه به مسجد صورتي كوالالامپور نيز معروف است.

ساخت مسجد پوترا در سال 1997 ميلادي آغاز و دو سال بعد به بهره برداري رسيد. شبستان اصلي اين مسجد ظرفيت پذيرش بيش از 15 هزار نمازگزار را دارد. ديوارهاي شبستان زيرين مسجد با الهام از مسجد سلطان حسن در كازابلانكا مراكش طراحي و اجرا شده است. نماي داخلي اين مسجد با بهره گيري از معماري اصيل ايراني در دوره صفويه و به ويژه ورودي اصلي مسجد كه شبيه دروازه هاي ورودي ساختمانهاي دولتي در ايران عصر صفويه است، طراحي و اجرا گرديده است. مسجد پوترا از يك شبستان اصلي، اتاقهاي آموزشي ويژه طلاب و دانشجويان علوم ديني و صحن اصلي تشكيل شده است. با تور هاي تركيبي كوالالامپور سنگاپور، مي توانيد به بازديد از اين مكان زيبا برويد.

از ديگر خصوصيات اين مسجد طراحي سيستم پخش صدا هماهنگ با معماري مسجد است. به طوري كه تنها با بهره گيري از 2 بلندگو در بالاي محراب، طنين صداي مكبر در تمامي شبستان بصورت يكسان پخش مي شود. مي توان گفت اين مسجد از محبوب ترين مساجد نزد گردشگران مسلمان و غير مسلمان و يكي از مدرن ترين مساجد دنياست. مسجد پوترا در مركز شهر پوتراجايا و كنار كاخ نخست وزيري مالزي قرار دارد . اين شهر كه به عنوان پايتخت سياسي مالزي معرفي شده در 35 كيلومتري شمال كوالالامپور واقع شده است. براي ورود به اين مسجد هيچ هزينه ورودي لازم نيست پرداخت كنيد. خانم ها نبايد با لباس هاي تنگ وارد مسجد شوند و بايد حجاب داشته باشند. 

جهت اطلاع از قيمت تور مالزي پاييز 97 مي توانيد با همكاران ما در آژانس آسمان آبي در ارتباط باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۲۳:۱۹ ] [ r.soofi ] [ نظرات (0) ]

يكي از اماكن تاريخي مالزي و شهر كوالالامپور كه آرزوي آسمان آبي قصد دارد شما را با آن آشنا كند، ساختمان سلطان عبدالصمد واقع در مركز شهر كوالالامپور مي باشد كه در سال 1897 توسط يك معمار انگليسي ساخته شد.

اين بنا يكي از مشهورترين بناهاي شهر ميباشد كه ساختمان آن در ابتداي تاسيس براي مديريت اداري منطقه توسط دولت بريتانيا استفاده شده بود و براي چندين دهه مورد استفاده دادگاه عالي و ديوان عالي قرار داشت تا اينكه پس از احداث شهر اداري پوتراجايا و انتقال اين دادگاه ها به كاخ دادگستري در آنجا، به محلي براي بازديدكنندگان در آمده و امروزه يكي از جاذبه هاي توريستي شهر كوالالامپور ميباشد. ساختمان سلطان عبدالصمد هم اكنون مكان استقرار وزارت اطلاعات، ارتباطات و فرهنگ مالزيست و در كنار ايستگاه قديمي كِي اِل واقع شده است. اين بنا به طور كامل از آجر ساخته شده و داراي معماري گوتيك، غربي و تاثيري از سبك اهالي شمال آفريقا به همراه ايواني با ابهت، طاق هاي قوسي ظريف، ستون هاي منحني با گنبدهاي مسي براق و يك برج ساعت 41.2 متري مي باشد. 150 سال قبل و دقيقا پشت همين ساختمان بود كه در نقطه تلاقي دو رودخانه گمباك و كلانگ اولين ساكنان دره كلانگ كه معدنچيان چيني تبار قلعه بودند اتراق كرده و طولي نكشيد شهري بوجود آوردند كه امروزه به نام كوالالامپور ميشناسيم. اين بنا هر ساله ميزبان تعدادي از گردشگراني است كه با تور  ارزان مالزي به اين شهر سفر مي كنند.

در موارد خاص، اين ساختمان با پرچم ها و چراغ هاي رنگارنگ تزئين مي شود ساختمان سلطان عبدالصمد رو به روي داتاران مردكا (ميدان مردكا) و كلوپ رويال سلانگور، در امتداد جالان تونكو عبدالرحمان واقع شده است. مكان تاريخي داتاران مردكا، جايي كه در سال 1957 و براي اولين بار پرچم انگلستان پائين آمد و پرچم مالايا بر افراشته شد روبروي ساختمان سلطان عبدالصمد كوالالامپور است كه با اين رويداد استقلال مالزي به طور رسمي اعلام شد. مهمترين ساختمان هاي ميدان مردكا، ساختمان سلطان عبدالصمد، باشگاه سلطنتي سلانگور و موزه ي تاريخ ملي است. امروزه ميدان مردكا مكان محبوبي براي رويدادهاي مختلف مانند كنسرت در فضاي باز ، كارناوال ،نقطه ي شروع و پايان براي مسابقات ماراتن بشمار مي رود. بدون هيچ گونه ترديد، زيبا ترين ساختمان در ميدان مردكا، ساختمان سلطان عبدالصمد است. 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۱۴:۱۷ ] [ r.soofi ] [ نظرات (0) ]

شهر كوالالامپور پايتخت كشور مالزي و يكي از مهمترين شهر هاي توريستي اين كشور مي باشد. كوالالامپور به بخش ها و مناطق مختلفي تقسيم مي شود كه هر كدام به خاطر موضوع خاصي داراي محبوبيت مي باشند و گردشگران مختلفي را به خود جذب مي كنند. در كنار منطقه ي مهم بوكيت بينتانگ كه مركز خريد و تفريح اين شهر به حساب مي آيد، مناطق مهم ديگري مانند محله ي چيني ها و منطقه بنگسر وجود دارد.

با آژانس مسافرتي آسمان آبي همراه باشيد تا با منطقه ي بنگسر كوالالامپور بيشتر آشنا شويد.

 اين منطقه تقريبا در قسمت غربي شهر كوالالامپور قرار دارد و به نوعي محلي براي شب زنده داري مي باشد. در خيابان هاي اين منطقه مخصوصاً خيابان هاي Jalan Telawi مي توانيد انواع رستوران، كافه و بار را پيدا كنيد از رستوران هاي محلي تا رستوران هاي زنجيره اي بين المللي مانند مك دونالد. در كنار رستوران ها مغازه هاي ديگري نيز وجود دارد كه پوشاك، جواهرات و لوازم آرايشي مي فروشند.

مركز خريد  Bangsar Village نيز در اين منطقه قرار دارد و يكي از مهمترين مراكز خريد اين ناحيه مي باشد و مردم محلي بيشتر مايحتاج خود را از اين مركز خريد بزرگ تهيه مي نمايند.

اگر در تور كوالالامپور خود خواستيد سري به اين منطقه بزنيد و هتل شما در مركز شهر قرار داشت، مي توانيد با يه تاكسي، در 10 دقيقه از مركز شهر به منطقه بنگسر برسيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۰۸:۴۱ ] [ r.soofi ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 1064
دیروز : 158
افراد آنلاین : 2
همه : 16184
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
وقت سفارت آمریکا
وقت فوری سفارت آمریکا
www.arshantour.net

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس
www.zhinowp.com

تشریفات مجالس عروسی
قیمت تشریفات مجالس
www.tashrifatalef.com

الماس شهر
تالار الماس شهر
www.tashrifatsabour.com

دیوار پوش چوبی
انواع دیوارپوش
www.azaran.com

لامینیت دندان
هزینه لامینیت دندان
www.drmabolghasemi.com

کاشت ابرو
کلینیک کاشت ابرو در تهران
www.clinichairtransplantation.com

تور لحظه آخری استانبول
تور استانبول
www.alefbatour.com

تور لحظه آخری استانبول
تور ارزان قیمت استانبول
www.mehrparvaz.com

Kashan Hotels
Book Hotel in IRAN
www.iran-passenger.com

برش پلکسی
قیمت برش لیزر پلکسی گلاس
http://www.personageco.com

مرجع بهینه سازی سایت
آموزش بهینه سازی سایت
www.papgroup.ir

<
لوله بازکن تهران
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

طراحی غرفه
شرکت غرفه سازی رایکا سازان
www.raykasazan.com

تشریفات
تشریفات مجالس اسداللهی
www.khadamatmajales.com

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس غرب تهران
www.tashrifatsamin.com

عینک طبی آفتابی
قیمت عینک های طبی آفتابی
www.maadrac.com

برگزاری همایش
برگزاری همایش و سمینار
www.peyvandema.com

پله برقی
قیمت پله برقی
www.fuji-lift.com

تجهیزات اداری
مبلمان اداری محیط آرا
www.mohitara.com

Best hotels in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

تشریفات مجالس شمال تهران
تشریفات مجالس مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

آبرسانی پوست
بهترین آبرسان طبیعی پوست
www.thalgoparis.com

میز کنفرانس
قیمت میز کنفرانس
www.fazagooya.com

جراحی پلاستیک
دکتر کریمیان فوق تخصص عمل جراحی پلاستیک
www.iran-plasticsurgery.ir

تشریفات مجالس
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com/

عکاسی از نوزاد
اصول عکاسی از کودکان
www.photokafshdoozak.com

میز مدیریت
قیمت صندلی مدیریت
www.afn-furniture.com/

قیمت ادکلن مردانه
فروش بهترين خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس کنکور تجربی
بهترین آموزشگاه کنکور کشور
www.raheandisheh.ir

کاغذ دیواری قابل شستشو
لیست قیمت انواع کاغذ دیواری
www.azinzand.com

تور لحظه آخری کوالالامپور
آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی
www.asemanabi.net
امکانات وب

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم