آژانس مسافرتي آسمان آبي
خريد تور مسافرتي، بليط هواپيما و رزرو هتل از آژانس مسافرتي

پوكت از شهرهاي محبوب و پرطرفدار در بين گردشگران و علاقه مندان به تور پوكت پاييز 97  است ساحل زيبا ، تفريحات آبي و  طبيعت زيباي اين شهر باعث شده در سال ميزبان توريستها و گردشگران زيادي از نقاط مختلف دنيا باشد . پوكت سرشار از جاذبه هاي گردشگري و تفريحات متنوعي است كه مسافران تور تايلند را جذب خود مي كند و يك خاطره خوب از سفر را در ذهن آنها باقي مي گذارد. به عنوان مثال يكي از ديدني هاي پوكت كه بسيار از آن بازديد مي كنند آكواريوم اين شهر است كه محيطي جذاب و ايده آل براي خانواده هايي مي باشد كه مي خواهند يك روز را به همراه كودكان و همراهان خود به تفريح و گردش بگذرانند. 

آكواريم پوكت به صورت يك تونل ساخته شده است، داراي انواع و اقسام ماهي هاي استوايي شور و شيرين است همچنين مي توانيد در آن لاك پشت هاي بزرگ را مشاهده كنيد.  مرجان هاي رنگي زيبا، گياهان آبزي، مار ماهي هاي بزرگ و كوچك و ...  از جمله جانوراني هستند كه مي توانيد در اين آكواريوم مشاهده كنيد . با  قدم زدن در اين تونل شيشه اي هيجان انگيز در  بالاي سرتان ممكن است نهنگ، كوسه و جانوران دريايي جالبي عبور كنند. براي اطلاعات بيشتر درباره آكواريم و نحوه پرورش و زندگي موجودات داخل تونل بنر هاي بزرگي به زبان تايلندي و انگليسي به ديواره هاي آن چسبانده شده كه توضيحات كامل داده شده است. گردشگران مي توانند علاوه بر ديدن ماهي ها از بيرون شيشه، لباس غواصي بپوشند و با مربي  وارد آكواريوم شوند و از نزديك اين مخلوقات شگفت انگيز را تماشا كنند .ب پيشنهاد مي شود زماني كه به پوكت سفر مي كنيد حتماً سري هم به اين آكواريوم بزنيد و تور خود را كامل كنيد. جهت رزرو بليط و تور با دفتر خدماتي و مسافرتي و گردشگري آرزوي آسمان آبي تماس بگيريد.

امتیاز:
بازدید: 7
برچسب:
:
[ 1397/7/1  ] [ ۱۲ ] [ asemaneabi ] [ ]

شهر پوكت سواحل زيبا و آرامش بخش و معبد هاي متنوع، جنگل هاي بكر و كوه هاي بسيار سر سبزي نيز دارد. در سال توريستها و گردشگران زيادي براي ديدن اين همه زيبايي به تايلند سفر مي كنند تا از نماي نزديك اين منظره ها را تماشا كنند و لذت ببرند.

يكي از بهترين و متنوع ترين تفريحات تور لحظه آخري پوكت سافاري است كه به معناي سفري كوتاه و هيجان انگيز در دل جنگل مي باشد . در طول مسير اين سفر مهيج مي توانيد براي استراحت در خانه هاي ييلاقي حاشيه ي رودخانه اطراق كنيد و يا اگر اهل هيجان بيشتري هستيد، مي توانيد در خود رودخانه، سوار بر قايق هاي موتوري شود و يا موج سواري كنيد.

سافاري-پوكت-تايلند

تجربه ي ديگري كه در سافاري پوكت مي توانيد داشته باشيد فيل سواري است. قبل از سوار شدن بر روي فيل، ليدرها آموزش كافي را به شما مي دهند و بعد از آن به صورت دو نفره سوار بر فيل ها به سمت جنگل پر از درخت حركت مي كنيد و از طبيعت اوج لذت را مي بريد. در حين فيل سواري مكاني هست كه ميمون هاي زيادي وجود دارد كه مسئول حركت فيل با دادن غذا به فيل ها و ميمون ها نمايش تماشايي را  اجرا مي كنند. در قسمتي ديگر از سافاري پوكت، موتورهاي چهار چرخي وجود دارد كه شما مي توانيد در مسير آسفالت و پر پيچ و خمي كه در دل جنگل وجود دارد، موتور سواري كنيد.  براي آشنايي بيشتر با تورهاي لحظه آخري تايلند با آژانس آرزوي آسمان آبي همراه باشد.

امتیاز:
بازدید: 7
برچسب:
:
[ 1397/7/1  ] [ ۱۲ ] [ asemaneabi ] [ ]

پوكت شهري است كه به دليل جاذبه هاي توريستي فراواني كه دارد بسيار معروف است، از جمله يكي از آنها باغ وحش آن است كه بازديدكنندگان زيادي دارد. باغ وحش پوكت به مساحتي بيش از 12000 متر دارد و در نزديكي معبد چالونگ قرار دارد كه براي هر نوع قشر و فرهنگي جذابيت هاي خاص خود را دارد مخصوصاً براي دوست داران محيط زيست و حيوانات. در ادامه همراه با آژانس آرزوي آسمان آبي همراه باشيد تا با جزئيات اين باغ وحش آشنا شويد و تور ارزان پوكت خود را از همين حالا برنامه ريزي كنيد.

ورودي باغ وحش شبيه به دهان تمساح مي باشد و مسير پياده­روي آن پر پيچ و خم و همراه با درختان زيادي مي باشد كه زيبايي منحصر به فردي به اين مكان بخشيده است.  مسافرين تور پوكت مي توانند از نزديك نمايش هاي مختلف اين باغ وحش را تماشا كنند كه شامل نمايش تمساح ها، كه با مربيان خود اجراي هيجان انگيز و خطرناك انجام مي دهند،  نمايش فيل هاي بزرگ و دوست داشتني كه تربيت شده اند براي حركات نمايشي و همچنين شامپازه هاي  شيطون كه با كارهايشان باعث خنده ي تماشاچيان مي شوند است كه ساعات نمايش آنها مشخص شده است.علاوه بر تماشاي اين نمايش ها شما مي توانيد در باغ وحش پوكت از حيوانات مختلفي نيز بازديد كنيد، از جمله حيواناتي كه كه در اين جا زندگي مي كنند مي توان به كروكوديل، ببر، ماهي هاي رنگارنگ و پرندگان بزرگ و كوچك و گونه هاي نادر آن اشاره كرد.

 به جز بازديد حيوانات شما مي توانيد در قسمت ديگري از باغ وحش پوكت ، از باغ هاي گل هاي گرمسيري و اركيده ديدن نماييد، اكواريوم جالبي هم در اولين بخش پارك است كه ديدن آن خالي از لطف نيست .در آخر براي استراحت مي توانيد آبميوه هاي خوش مزه و شيره هاي نارگيل تازه ميل كنيد و براي تور گردشگري ديگر آماده شويد.

امتیاز:
بازدید: 13
برچسب:
:
[ 1397/7/1  ] [ ۱۲ ] [ asemaneabi ] [ ]

يكي از مهم ترين سمبل هاي كشور تايلند معبد هاي بودايي مي باشد اين موضوع تا حدي به خاطر اين است كه بخش اعظمي از مردم اين كشور بودايي مي باشند و دليل ديگر زيبايي منحصر به فرد اين معبد ها مي باشد كه هر گردشگري را به خود جذب مي كند. جزيره ي پوكت شايد بيشتر به خاطر سواحل خود شناخته شده باشد ولي معبد هاي فراواني نيز دارد. معبد چالونگ پوكت يكي از اين معبدهاي بودايي است كه توجه بازديدكنندگان زيادي را به خود جلب كرده است.

مردم بودايي كه در نزديكي معبد زندگي مي كنند براي دعا و نيايش دور هم جمع مي شوند و گردشگران خارجي براي بازديد و آشنايي بيشتر با اين مذهب به معبد چالونگ پوكت مي آيند. ساختمان بزرگ و زيباي معبد با نقاشي و تنديس هايي كه از طلا ،  تزيين شده است. يكي از مهم ترين مجسمه هاي اين معبد پوتان جو وات نام دارد كه در قسمت در قسمت غربي تالار قديمي معبد قرار دارد.

معبد چالونگ بيشتر براي استفاده مردم محلي مي باشد پس اگر به عنوان توريست و گردشگر تور پوكت پاييز 97  مي خواهيد به اين معبد برويد بايد آداب و رسوم بودايي را رعايت كنيد و سعي كنيد لباسي پوشيده داشته باشيد. بودايي ها احترام زيادي براي مجسمه هاي بودا قائل هستند پس هيچ وقت جايي نايستيد كه بالاتر از مجسمه ي بودا قرار بگيريد، به همين دليل است كه بودايي ها به صورت نشسته اداي احترام مي كنند. در سمت ديگر معبد فروشگاهاي كوچكي وجود دارد كه وسايل مذهبي مورد نياز گردشگران به فروش مي رسد .

امتیاز:
بازدید: 11
برچسب:
:
[ 1397/7/1  ] [ ۱۲ ] [ asemaneabi ] [ ]

پارك حيات وحش خاو پرا تاو پوكت آخرين جنگل باراني باثبات باستاني در منطقه تالانگ به مساحت 22 كيلو متر مربع در  20 كيلومتري شهر پوكت است كه يكي از زيباترين و مرفح ترين مكان جنگلي حفاظت شده  با جانوران و انواعي از پرندگان و حيوانات بومي مي باشد و توريستان گردشگر مي توانند در تمامي فصول به صورت كمپ  حتي شبانه ، گشت و گذار كنند. پارك حيات وحش خاوپرا تاو پوكت كه منطقه حفاظت شده است، داراي انواع و اقسام مختلف از جانوران از جمله پرندگان زيبا و آرام  و فيل هاي كوچك و بزرگ ،ميمون هاي بازيگوش ، خرچنگ هاي نخل سنجاب هاي كوچك ، گراز هاي وحشي مودارو مارهاي مختلف ، جوجه تيغي و حتي مورچه خوار و گربه سان ها  و گيبن ها كه هر كدام جذابيت منحصر به فردي به اين مكان داده اند ديدن كنيد . يكي از عجيب ترين جاذبه توريستي پوكت ، قسمت  پارك محوطه نخل پشت سفيد مي باشد كه در دنيا تك و رو فرسايش است و جزو نخل هاي پرخطر و بسيار بلند جهان محسوب مي شود . مسافران مي توانند براي گشت در اين مكان ديدني پوكت جيپ هاي تفريحي كرايه كنند و به ماجراجويي بپردازند و به سمت خيره كننده ترين آبشار در كشور تايلند به نام تون ساي ( ton sai )با ارتفاع 12 متري و آبشار بانگ پائه  ( bang pae) حركت كنند.  توريستان تور ارزان قيمت پوكت ميتوانند در آبشار غواصي و يا از قسمت بالاي آبشار امكان شيرجه زدن و شناي ريلكسي داشته باشند . 

در نزديكي آبشار بانگ پائه مكاني براي پرورش توانبخشي گيبن ها وجود دارد كه رئيس اداره جنگل هاي سلطنتي پوكت براي حفظ و جلوگيري از منقرض شدن اين نوع حيوانات تاسيس كرده است .پروژه توانبخشي اين ميمون ها عمدتا با هدف توسعه و يك روش بازسازي خانه هاي طبيعي ، تلاش ميكنند براي پايان دادن استفاده غير قانوني و جلوگيري از تبديل كردن آنها به حيوانات خانگي است

امتیاز:
بازدید: 9
برچسب:
:
[ 1397/7/1  ] [ ۱۲ ] [ asemaneabi ] [ ]

جزيره پوكت علاوه بر اين كه سواحل خيره كننده ي بسياري دارد، پارك هاي ملي سرسبز زيادي نيز دارد كه علاقه مندان به فضاي سبز و جنگل مي توانند از آن لذت ببرند.

آبشار بانگ پائه در پارك ملي Khao Phra Thaeo، بزرگ ترين آبشار پوكت مي باشد كه در قسمت شمالي اين جزيره قرار دارد و يك مكان تفريحي لذت بخش براي مردم محلي و مسافران تور لحظه آخري پوكت مي باشد. اگر دنبال جاي آرام براي پيك نيك در فضاي سر سبز، شنا كردن در آب خنك و يا حتي كوه نوردي هستيد، آژانس آسمان آبي  اين منطقه را به شما پيشنهاد مي كند.

آبشار بانگ پائه پوكت براحتي قابل دسترسي است و  مردم محلي زيادي براي گذراندن اقات فراغت خود به اين آبشار مي روند و در فصل هاي گرم و مرطوب در حوضچه هاي آبشار آب تني مي كنند. در فصل هاي باراني، اين آبشار 10 متري بسيار خروشان است ولي از ماه دسامبر تا ماه مي، آب بسيار آرام و زلالي دارد. در قسمت ديگري از پارك ملي Khao Phra Thaeo مي توانيد از رستوران هاي موجود براي صرف نهار يا نوشيدني هاي متنوع استفاده كنيد. كساني كه مي خواهند شب آنجا چادر بزنند براي احتياط حتماً لوازم مورد نياز از جمله چراغ قوه، اسپري حشره كش، جعبه كمك هاي اوليه و .....  با خود همراه داشته باشند. علاوه بر اين گردشگران مي توانند با ميمون هاي و بچه فيل هاي بامزه عكس يادگاري بگيرند. هزينه ي ورودي پارك ملي Khao Phra Thaeo  براي گردشگران 200 بات مي باشد و بهترين ساعت بازديد از 9 صبح تا 4 بعد از ظهر مي باشد.

امتیاز:
بازدید: 6
برچسب:
:
[ 1397/7/1  ] [ ۱۱ ] [ asemaneabi ] [ ]

فانتاسي شو پوكت Phuket FantaSea Show از ميراث غني، عجيب و غريب تايلند الهام گرفته است. فانتاسي FantaSea نه تنها ويترين جذاب و زيباي تايلند است بلكه مجموعه‌اي غني از سنت‌هاي قديمي تايلند به همراه آخرين تكنولوژي‌هاي روز و جلوه ‌هاي ويژه است.

نتيجه آن يك مجموعه خيره كننده در زميني به مساحت 56 هكتار است كه در آن فعاليت‌ها و سرگرمي‌هاي زيادي وجود دارد. دهكده كارناوال شادي به همراه بازي‌ها، صنايع دستي و چندين فروشگاه، رستوران با ظرفيت 4000 نفر به همراه بوفه شام با انواع غذاهاي تايلندي و بين المللي و يك سالن نمايش مهيج به سبك لاس وگاس جايي كه به لطف هنر و تكنولوژي جذابيت و زيبايي اسطوره‌هاي تايلند به مردم نشان داده مي‌شود، از جمله‌ فعاليت‌ها و سرگرمي‌هاي فانتاسي شو پوكت Phuket FantaSea Show مي‌باشد.

حتما يك شب خود را در فانتاسي شو پوكت Phuket FantaSea Show، يك پارك با تم كاملا فرهنگي، صرف كنيد و در يك محيط خانوادگي از تماشاي يك نمايش مهيج به همراه خوردن شامي لذيذ در يك رستوران خاص لذت ببريد. شما از ديدن جديدترين جلوه‌هاي ويژه، شعبده‌بازي هنرمندان و همچنين رقص فيل‌ها هيجان‌زده خواهيد شد. مي‌توانيد از سرويس رفت و برگشت به هتل و همچنين راهنماي محلي نيز استفاده كنيد.

برنامه شما براي نمايش فانتاسي FantaSea Show از زماني شروع مي‌شود كه براي همراهي با شما به هتل مي‌آيند و شما را به اين پارك فرهنگي 56 هكتاري مي‌برند كه هم مي‌توانيد از فروشگاه‌هاي آن خريد كنيد و هم از كارناوال شادي كه در مركز سرگرمي آن برگزار مي‌شود ديدن كنيد. هروقت كه زمانش فرا برسد راهنما شما را به محل نمايش فيل‌ها (برنده چندين جايزه) مي‌برد تا از ديدن اجراي آنها لذت ببريد. پس از آن شما مسحور نمايش ‘Fantasy of a Kingdom’ خواهيد شد كه درباره اسطوره‌هاي باستاني تايلند است و با بهترين تكنولوژي‌هاي روز و جلوه‌هاي ويژه اجرا مي‌شود. درطول اجرا اطلاعات خوبي در مورد 999 فيلي كه از پادشاهي تايلند محافظت مي‌كردند كسب خواهيد كرد، اين نمايش پرزرق و برق را از دست ندهيد.

پس از آن به سمت رستوران لوكس و بزرگ Kinnaree كه در داخل مجموعه فانتاسي FantaSea است هدايت مي‌شويد. در بزرگترين رستوران بوفه آسيا كه 4000 صندلي دارد و 200 پيشخدمت در آن مشغول به كار هستند، شما مي‌توانيد از غذاهاي خوشمزه تايلندي و بين المللي كه براي يك جشن مجلل آماده شده است لذت ببريد. همچنين اگر دوست داشته باشيد مي‌توانيد از شش كافه-بار كه در آنجا است نوشيدني موردعلاقه خود را بخريد.

جهت اطلاع از قيمت تور پوكت پاييز 97 مي توانيد با همكاران ما در آژانس آسمان آبي در ارتباط باشيد.

امتیاز:
بازدید: 12
برچسب:
:
[ 1397/7/1  ] [ ۱۱ ] [ asemaneabi ] [ ]

 اگر به تور پوكت رفتيد، يكي از مكان هاي توريستي كه مي توانيد از آن بازديد كنيد خليج فانگ نگا در قسمت شمال شرقي جزيره ي پوكت مي باشد. اين خليج مساحتي حدود 400 كيلومتر مربع دارد كه بيش از 100 جزيره كوچك و بزرگ در آن قرار گرفته است كه بيشتر آن ها به دليل زيبايي خيره كننده مي توانند در كتاب ركورد هاي گينس ثبت شوند. جزيره جيمز باند يكي از معروف ترين جاذبه هاي ديدني خليجفانگ نگا مي باشد. براي اطلاعات بيشتر با آژانس آرزوي آسمان آبي همراه باشد.

جزيره-جيمز-باند-پوكت

جزيره جيمز باند، بعد از فيلم برداري فيلم "مردي با تقنگ طلايي" در سال 1974، كه يكي از سري فيلم هاي جيمز باند مي باشد، به شهرت جهاني رسيد و بر روي نقشه هاي بين المللي توريستي قرار گرفت.

اين جزيره كه به زبان محلي Ko Ta Pu نام دارد يك صخره ي آهكي با پوشش سرسبز گياهي به طول 20 متر مي باشد كه از ساحل Khao Phing Kan حدود 40 متر فاصله دارد و اين ساحل بهترين محل براي تماشاي جزيره ي جيمز باند پوكت  مي باشد. به خاطر وضعيت نامساعد اين جزيره (قسمت پاييني باريك تر از قسمت بالايي مي باشد) هيچ قايقي اجازه ي نزديك شدن به آن را ندارد و شما بايد از همان ساحل عكس هاي خود را بگيريد.

در قسمت ديگري از خليج فانگ نگا امكان قايق سواري در ميان صخره ها براي گردشگران تور پوكت پاييز 97  فراهم شده است. براي صرف ناهار بهتر است به جزيره Koh Panyee در همان نزديكي برويد و از غذا هاي دريايي محلي ميل بفرماييد.

امتیاز:
بازدید: 9
برچسب:
:
[ 1397/7/1  ] [ ۱۱ ] [ asemaneabi ] [ ]

در پوكت معبد و مجسمه هاي بوداي بسياري وجود دارد كه براي تايلندي ها نشانه ي بركت و سلامتي و اميد است. مجسمه بوداي سفيد بزرگ يكي از مجسمه هاي خاص پوكت مي باشد كه در بالاي تپه Nakkerd و بين چالونگ و  نزديكي ساحل كاتا قرار دارد و يكي از جاذبه هاي گردشگري مهم جزيره ي پوكت مي باشد. براي آشنايي بيشتر با اين مجسمه با آژانس آرزوي آسمان آبي همراه باشيد.

معبد-بوداي-بزرگ-پوكت

اين مجسمه ي 45 متري را مي توانيد از فاصله ي دور و از سواحل مختلف جزيره پوكت نظاره كنيد و وقتي در كنار مجسمه قرار مي گيريد نماي 360 درجه از جزيره زير پاي شما است. مجسمه بوداي بزرگ پوكت  از جنس بتن سنگين و سنگ مرمر است و در كنار آن مجسمه هاي كوچك با روكش طلا يا برنجي كار شده كه زيبايي چشم گيري به آن بخشيده است.

اين معبد مكاني آرام براي عبادت مردم محلي تايلندي مي باشد كه فقط در بعضي از مراسم هايشان صداي گوش نواز موسيقي و زنگوله هاي كوچك را خواهيد شنيد. روزانه 1000 نفر از توريست هاي تور پوكت پاييز 97  و افراد محلي از اينجا ديدن مي كنند و بعضي از آنها براي حفظ و نگهداري و گسترش اين عبادتگاه مبلغي را اهدا مي كنند. اگر مي خواهيد اطلاعات بيشتري درباره اين مجسمه ي جالب كسب كنيد، مي توانيد به سالن نزديك اين مجسمه برويد كه در آنجا عكس ها و ماكت هاي كوچك مجسمه قرار دارد و توضيحات كامل درباره نحوه ساخت آن نوشته شده است.

در قسمت ورودي اين مكان مقدس لباس هايي براي گردشگران در نظر گرفته شده است  چون بعضي از لباس ها مناسب عبادتگاه نيست، مانند دامن و شلوار هاي كوتاه و يا حتي تيشرت كه عكس يا كلمات توهين آميز روي آن هك شده است.

بعد از بازديد از معبد مي توانيد در نزديكي آن به رستوران Nakkerd كه مكاني بسيار زيبا با منظره اي رو به درياي پوكت است برويد. غذاهاي اين رستوران قيمت مناسبي دارند و از مواد تازه و خوش مزه استفاده مي كنند. بعد از صرف غذا مي توانيد  به سمت ديگر تپه برويدكه در انتهاي مسير معبد، تپه اي ديگر با درختان بلند و جاده اي شگفت انگيز و غارهاي جالب وجود دارد و از مناظر شگفت انگيز آنجا لذت ببريد.

امتیاز:
بازدید: 19
برچسب:
:
[ 1397/7/1  ] [ ۱۱ ] [ asemaneabi ] [ ]

كشور تايلند كشوري است كه بيشتر به خاطر جاذبه هاي تاريخي و وجود معبد هاي مختلف شهرت دارد ولي در كنار جاذبه هاي تاريخي نمي توان سواحل تايلند را ناديده گرفت. شهر پوكت كه يكي از جزاير توريستي تايلند مي باشد هر ساله در فواصل مختلف ميزبان گردشگران زيادي هستنتد كه مي خواهند از سواحل آرامش بخش اين جزيره لذت ببرند به خاطر همين تور پوكت يكي از تور هاي پرطرفدار مي باشد. يكي از بهترين تفريحاتي كه در تور پوكت پاييز 97  مي توانيد تجربه كنيد، رفتن به جزيره في في است كه به عنوان يكي از جزاير گرمسيري جهان شناخته مي شود. براي آشنايي بيشتر با اين جزيره آرزوي آسمان آبي را دنبال كنيد.

 جزيره في في به دو قسمت بزرگ و كوچك تقسيم  مي شود كه سراسر سطح آن از شن هاي  صاف و صخره هاي آهكي پوشيده شده است و درياي بسيار زلال و شفاف دارد كه مي توان با پاي برهنه در ساحل آن قدم بزنيد و از آرامش خاص آن لذت ببريد، در قسمت ديگر از جزيره غار هاي پنهان جالبي دارد كه يكي از جاذبه هاي توريستي اصلي جزيره في في به شمار مي رود.

رستوران هاي متنوعي در ساحل اين جزيره وجود دارد كه مي توانيد در فضاي باز آن ها بشينيد و حين صرف غذا، از ديدن مناظر زيبا بهره مند شويد. شما مي توانيد در طول اقامت خود در جزيره في في از تفريحات زيادي هم در طول روز هم در شب استفاده كنيد، مي توانيد با قايق به گردش برويد و يا سوار قايق هاي پارويي شود و پارو بزنيد. اگر اهل دنياي زير آب هستيد مي توانيد همراه با مربي هاي مجرب به غواصي برويد و از دنياي مرجاني زيباي زير آب لذت ببريد و يا اگر هيجان را بيشتر ترجيح مي دهيد بر روي موج هاي دريا موج سواري كنيد. حتي برخي از كساني كه به ورزش هاي صخره اي علاقه دارند مي توانند از صخره نوردي لذت ببرند. علاوه بر اين تفريح ها شما مي توانيد در يكي ديگر از بخش هاي جزاير في في از ميمون هاي شيطون ديدن كنيد ولي توصيه مي شود زياد نزديك آنها نرويد چون ممكن است به شما حمله كنند.

امتیاز:
بازدید: 14
برچسب:
:
[ 1397/7/1  ] [ ۱۱ ] [ asemaneabi ] [ ]

پوكت با نام مرواريد درياي آندامان نيز شناخته مي شود و به سبب سواحل زيباي خود و غواصي در آب هاي شفاف آن شهرت دارد. بيش از نيمي از اين جزيره را جنگل فرا گرفته و از شمال تا جنوب آن كوه هايي كشيده شده اند.تورپوكت يكي از پيشنهاد هاي آژانس آسمان آبي براي شمايي است كه قصد سفربه تايلند راداريد.پوكت نيز مانند بانكوك تايلند داراي جاذبه هاي گردشگري بسياري است كه از مهم ترين آن مي توان به معبد چالونگ ،پارك حيات وحش وآبشار بانگ پائه اشاره كرد،پس اگر قصد سفر به تايلند رادر زمستان 96 يا نوروز 97 داريد تورپوكت هم مي تواند يكي ازانتخاب هاي شما باشد

امتیاز:
بازدید: 28
برچسب:
:
[ 1396/9/26  ] [ ۱۳ ] [ asemaneabi ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 1024
دیروز : 158
افراد آنلاین : 1
همه : 16144
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
وقت سفارت آمریکا
وقت فوری سفارت آمریکا
www.arshantour.net

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس
www.zhinowp.com

تشریفات مجالس عروسی
قیمت تشریفات مجالس
www.tashrifatalef.com

الماس شهر
تالار الماس شهر
www.tashrifatsabour.com

دیوار پوش چوبی
انواع دیوارپوش
www.azaran.com

لامینیت دندان
هزینه لامینیت دندان
www.drmabolghasemi.com

کاشت ابرو
کلینیک کاشت ابرو در تهران
www.clinichairtransplantation.com

تور لحظه آخری استانبول
تور استانبول
www.alefbatour.com

تور لحظه آخری استانبول
تور ارزان قیمت استانبول
www.mehrparvaz.com

Kashan Hotels
Book Hotel in IRAN
www.iran-passenger.com

برش پلکسی
قیمت برش لیزر پلکسی گلاس
http://www.personageco.com

مرجع بهینه سازی سایت
آموزش بهینه سازی سایت
www.papgroup.ir

<
لوله بازکن تهران
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

طراحی غرفه
شرکت غرفه سازی رایکا سازان
www.raykasazan.com

تشریفات
تشریفات مجالس اسداللهی
www.khadamatmajales.com

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس غرب تهران
www.tashrifatsamin.com

عینک طبی آفتابی
قیمت عینک های طبی آفتابی
www.maadrac.com

برگزاری همایش
برگزاری همایش و سمینار
www.peyvandema.com

پله برقی
قیمت پله برقی
www.fuji-lift.com

تجهیزات اداری
مبلمان اداری محیط آرا
www.mohitara.com

Best hotels in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

تشریفات مجالس شمال تهران
تشریفات مجالس مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

آبرسانی پوست
بهترین آبرسان طبیعی پوست
www.thalgoparis.com

میز کنفرانس
قیمت میز کنفرانس
www.fazagooya.com

جراحی پلاستیک
دکتر کریمیان فوق تخصص عمل جراحی پلاستیک
www.iran-plasticsurgery.ir

تشریفات مجالس
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com/

عکاسی از نوزاد
اصول عکاسی از کودکان
www.photokafshdoozak.com

میز مدیریت
قیمت صندلی مدیریت
www.afn-furniture.com/

قیمت ادکلن مردانه
فروش بهترين خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس کنکور تجربی
بهترین آموزشگاه کنکور کشور
www.raheandisheh.ir

کاغذ دیواری قابل شستشو
لیست قیمت انواع کاغذ دیواری
www.azinzand.com

تور لحظه آخری کوالالامپور
آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی
www.asemanabi.net
امکانات وب