آژانس مسافرتي آسمان آبي
خريد تور مسافرتي، بليط هواپيما و رزرو هتل از آژانس مسافرتي

در سال 1981 ميلادي ساختمان چوبي خارق العاده در قسمت شماليپاتايا كنار ساحل به وسيله شخصي به اسم Lek Viriyaphant شروع به ساخت شد و براساس پيش بيني هاي انجام شده اتمام آن تا سال 2050 طول مي كشد. اين بنا كه از شگفت انگيز ترين جاذبه هاي گردشگري پاتايا مي باشد خانه مقدس حقيقت نام دارد. همراه با آرزوي آسمان آبي باشيد تا با اين بنا بيشتر آشنا شويد.

خانه مقدس حقيقت پاتايا كاملا از چوب تشكيل شده و تمام ظريف كاري آن با دست صورت گرفته است و افراد بسيار كه در زمينه كنده كاري مهارت دارند روزانه در اين خانه كنده كاري به شكلهاي مختلف انجام مي دهند. خانه مقدس حقيقت  در قسمت شمالي پاتايا و در منطقه اي نزديك به دماغه ريچ ويت  در يك منظره تماشايي و زيبا در واقع شده است كه طول اين ساختمان بيشتر از 100 متر است. معماري خانه مقدس حقيقت از اعتقادات آيين بودا و هندو گرفته شده و در چهار ضلع اين ساختمان هم طرحها و نقاشي هاي طبق اعتقادات و آيين تايلند ، هند و چين حكاكي شده است . اين ساختمان با هتل هاي پاتايا مسافت چنداني ندارد كه از مزاياي اين جاذبه توريستي براي مسافران تور مسافرتي پاتايا  است.

امتیاز:
بازدید: 7
برچسب:
:
[ 1397/6/27  ] [ ۰۸ ] [ asemaneabi ] [ ]

تايلند كشوري است كه داراي تعداد زيادي جاذبه و تفريحات متنوع است كه باعث مي شود در سفر خاطراتي خوشي را تجربه كنيد. پاتايا از توريستي ترين شهرهاي تايلند  است كه داراي طبيعتي زيبا و مكان هاي ديدني بسياري است و در بين مسافران تور گردشگري پاتايا بسيار محبوب است، پارك آبي پاتايا در بين جاذبه هاي گردشگري  اين شهر بسيار معروف است ، براي آشنايي بيشتر همراه آژانس آرزوي آسمان شويد تا اطلاعات مورد نياز درباره ي اين پارك را بدست آوريد.

پارك آبي با امكانات رفاهي مناسب بهترين گزينه جهت يك روز تفريح با خانواده مي باشد ، ساختن اين پارك در سال 2012 ميلادي آغاز شد كه با استفاده از معماران و طراحان برجسته در سال 2014 ميلادي با يك فاز افتتاح شد كه درون آن انواع سرسره  ، چندين جكوزي و امكانات ورزشي  و ... موجود مي باشد كه مسافران تور تايلند مي توانند با آرامش كامل بازي كنند و از تفريحات موجود لذت ببرند. از ديگر امكاناتي كه در پارك آبي پاتايا  است مي توان به قايق سواري خانوادگي، روخانه تنيل و گرداب،، موج سواري ، تيوپ سواري، سقوط آزاد و قلعه باران، استخر دوگانه موج و... اشاره كرد.

پارك آبي پاتايا روزانه براي بازديدكنندگان مسابقاتي را برگزار مي كند و براي كودكان هم يك استخر ويژه براي شنا كردنشان ايجاد كرده است.  از معروف ترين قسمت اين پارك آبي ، وجود برجي است كه 240 متر ارتفاع دارد، در بالاي برج  رستوراني گردان مي باشد كه از آنجا مي توانيد شهر را مشاهده كنيد و همچنين در اين منطقه از پارك  تعداد زيادي خانه هاي ويلايي را مي بينيد. جالب است بدانيد پارك آبي پاتايا براي  بازديدگنندگان كه مي خواهند پوشش اسلامي را رعايت كنند و حجابشان را حفظ كنند ، مايوهاي اسلامي فراهم كرده است.  پارك آبي پاتايا روزانه از ساعت 10 صبح براي همه مردم  باز است و تا ساعت 7 عصر مي توانند از اين پارك ديدن كنند.

امتیاز:
بازدید: 12
برچسب:
:
[ 1397/6/27  ] [ ۰۷ ] [ asemaneabi ] [ ]

دهكده فيل ها ، اسم منطقه اي است در شهر پاتايا كه در گذشته فيل هاي مريض و سالخورده را در آنجا نگهداري مي كردند اما بعدها با گذشت زمان به يكي از جاذبه گردشگري پاتايا تبديل شد. براي كسب اطلاعات بيشترآژانس آرزوي آسمان آبي را دنبال كنيد.

دهكده فيل هاي پاتايا ،  به وسيله ي يك سازمان خصوصي مديريت مي شود كه در اين مجموعه شما مي توانيد شاهد هزاران فيل باشيد كه تعدادي از آنها پير و برخي ديگر مريض هستند. اين سازمان از طريق پول  بليط هايي كه به بازديدكنندگان مي فروشند ، همه ي هزينه هاي درماني و نگهداري از آنها را تامين مي كند .  افراد مي توانند در اين محل از نزديك  فيل ها ببينند و آشنا شوند و همچنين با سوار شدن بر پشت فيل ها به گردش به دور دهكده بروند و نيز با تهيه ي بليط از نمايش و شوهاي فيل ها ، حمام كردن و ... ديدن كنند.

فيل هاي موجود در اين دهكده فيل هاي پاتايا توان زندگي و انجام كارهاي دشوار در جنگل را ندارند اما با اين وجود براي دهكده سودمند است ، به گونه اي كه وقتي به اين دهكده مي آيند تحت آموزش قرار مي گيرند . ازجمله  امكاناتي كه مسافران تور تايلند و گردشگران در دهكده فيل ها مي توانند از آن استفاده كنند سوار شدن بر روي فيل ، مشاهده بازي كردن فيل ها با همديگر  ، مشاهده نوع زندگيشان و عكس گرفتن مي باشد.در دهكده فيل ها شما مي توانيد با كرايه كردن ATV در فضاي اطراف دور بزنيد و براي تيراندازي نيز به سالن تير دهكده برويد . از جاذبه هاي توريستي اين مجموعه مي توان به رفتينگ اشاره كرد و  يا قايق سواري در رودخانه خروشان كه نزد توريست ها بسيار محبوب است. در دهكده فيل ها ساعت كاري از 10:30 صبح شروع مي شود و تا 4 بعد از ظهر براي عموم باز است.

براي رزرو تور پاتايا با همكاران ما در آژانس آسمان آبي در ارتباط باشيد.

امتیاز:
بازدید: 10
برچسب:
:
[ 1397/6/27  ] [ ۰۷ ] [ asemaneabi ] [ ]

موزه هاي فراواني در سرتاسر جهان وجود دار كه  براي آشنايي با هنر و فرهنگ يك كشور مي توان به موزه هايي كه دارد مراجعه كرد به خصوص در زمينه هنر و براي فهميدن از ميزان سطح هنر يك كشور بايد به موزه هاي هنري آن رفت. در شهر پاتايا كشور تايلند موزه اي وجود دارد كه با ساير موزه هاي جهان متفاوت است . براي آشنايي بيشتر با اين موزه آژانس آرزوي آسمان آبي را دنبال كنيد.

موزه بطري هاي شيشه اي نام موزه اي در شهر پاتايا است كه در نوع خود بي همتاست و همين امر سبب شده كه به يكي از جاذبه هاي گردشگري پاتايا به شمار رود. شخصي كه آثارش موجود در موزه است يك هنرمند مجسمه ساز اهل كشور آلمان به نام پيتر بدلايس «Peter Bedelais» است، كه اثرهاي هنري دست سازش نزديك به 300 عدد كه بر طبق آرمان هاي تاريخي و معماري كشورهاي مختلف است داخل بطري هاي شيشه اي قرار دارند. انواع ماكت هاي مينياتوري مختلف از جاذبه هاي توريستي دنيا كه شامل كاخ ها ، معبدها ، كليسا داخل بطري هاي شيشه اي نگهداري مي شوند. موزه بطري هاي شيشه اي پاتايا به دست هنرمندي اهل كشور هلند در سال 1995 ميلادي ساخته شد كه اوايل در راستاي آموزش براي هنرجويان تايلندي براي بطري‌هاي شيشه‌اي بود كه بعد ها به موزه تبديل شد. ساعت كاري موزه بطري هاي شيشه اي پاتايا از ساعت 8:30 الي 5 بعد از ظهر مي باشد كه بهترين تجربه برايتور تايلند است.

جهت اطلاع از قيمت تور پاتايا مي توانيد به وبسايت آژانس مسافرتي آسمان آبي مراجعه نماييد. 

امتیاز:
بازدید: 11
برچسب:
:
[ 1397/6/27  ] [ ۰۷ ] [ asemaneabi ] [ ]

پاتايا يكي از مهمترين شهرهاي توريستي تايلند مي باشد و سرشار از جاذبه هاي گردشگري  است كه در طول سال بازديدكنندگان بسياري از اكثر نقاط دنيا جذب مي كند. مكان هاي ديدني بسياري در اين شهر مي توانيد مشاهده كنيد كه يكي از معروفترين و محبوب ترين آنها باغ گياه شناسي نونگ نوچ مي باشد. امروز آژانس آرزوي آسمان آبي قصد دارد اين باغ زيبا را به شما معرفي كند ، پس همچنان همراه ما باشيد.

باغ نونگ نوچ پاتايا در زميني به مساحت 4.2 كيلومتر مربع در سال 1980 ميلادي با الگوبرداري از زيباترين و معروفترين باغ هاي دنيا مانند استون هنج در بريتانيا و باغ رنسانس در ايتاليا افتتاح شد و از وسيع ترين و زيباترين باغهاي گياهشناسي درجنوب شرق آسيا مي باشد. اين باغ بيشتر جنبه ي موضوعي دارد  كه در آن بيشتر از 670 نوع ، اركيده و گلهاي ديگر پرورش مي دهند كه روز به روز هم در حال توسعه است و  به زيبايي خود مي افزايند .

در باغ گياه شناسي نونگ نوچ پاتايا شما مي توانيد شاهده آموزش و طريقه ي چگونگي پروش دادن و نگهداري از نخل و گياهان گرمسيري باشيد كه همين امر باعث شده توجه بسياري از توريستها و مسافران تور را جذب كند. باغ نونگ نوچ بيشتر مانند يك پارك مي ماند كه  به علت وجود نوع گياهان خاصي كه دارد يك جذابيت خاصي پيدا كرده است و مسافران تور تايلند و گردشگران را كنجكاو به بازديد ميكند،  همچنين داشتن چند رستوران ، استراحتگاه ، نمايشگاه فرهنگي  و .... اين باغ را به يكي از مهمترين جاذبه هاي ديدني پاتايا تبديل كرده است.

امتیاز:
بازدید: 11
برچسب:
:
[ 1397/6/27  ] [ ۰۷ ] [ asemaneabi ] [ ]

پاتايا شهري است در كشور تايلند كه از جاذبه هاي گردشگري بسياري برخوردار است كه توجه بسياري از گردشگران را به سمت خود جذب ميكند ، مزرعه كروكوديل ها و پارك سنگ هاي كهن از ديدني هاي پاتايا مي باشد به مسافران تور پاتايا پاييز 97 پيشنهاد مي شود حتما از آن بازديد كنند. براي بدست آوردن جزئيات بيشتر آرزوي آسمان آبي را دنبال كنيد.

مزرعه كروكوديل ها و پارك سنگ هاي ميليون ساله  حدود 10 كيلومتر با مركز شهر پاتايا فاصله دارد كه شايد رفتن به آن كمي سخت باشد ، اما اصلا به اين موضوع اهميت ندهيد چون هزينه حمل و نقل در شهر پاتايا بسيار ارزان است. داخل اين پارك نزديك به هزار تمساح وجود دارد كه چند بار در طول روز با آنها نمايش اجرا مي كنند.

پيشنهاد مي شود زماني كه براي بازديد از مزرعه كروكوديل ها و پارك سنگ هاي پاتايا ميليون ساله  مي رويد چون در نزديكي ميني سيام است براي صرفه جويي در هزينه ها و زمان از هر دوتاي آن بازديد كنيد.  اين پارك بخاطر وجود سنگهايي با قدمت چند ميليون ساله كه در اثر باد و طوفان و باران شكل هايي جالبي پيدا كرده اند كه توجه گردشگران و بازديدكنندگان را جلب مي كند و از طرفي هم چند هزار كروكوديل در اين پارك نگهداري مي شود كه مي توانيد از نحوه ي غذا دادن به آنها  و ديدن برنامه هاي نمايشي كه با اين حيوانات وحشي انجام مي دهند حيرت زده شويد. حيوانات ديگري هم مانند شير و ببر ، فيل ، گربه و ماهي هاي بزرگ آمازون و برخي از نژادهاي اسب ها، خرس، شتر و ... در قسمت انتهايي اين مزرعه نگهداري مي شوند كه ديدن آنها هم خالي از لطف نيست.

امتیاز:
بازدید: 14
برچسب:
:
[ 1397/6/27  ] [ ۰۷ ] [ asemaneabi ] [ ]

يك شهر مينياتوري كوچك  در فضاي آزاد به اسم « ميني سيام » درون پاتايا قرار دارد كه ماكت هاي كوچكي از مهمترين بناهاي دنيا را به تصوير كشيده است. آژانس آرزوي آسمان آبي را دنبال كنيد تا بيشتر با اين شهر كوچك آشنا شويد.

ميني سيام از سال 1980 ميلادي فعاليت خود در يك زمين وسيع شروع كرد كه تا به امروز حدود 100 ماكت از ساختمان هاي مهم و بناهاي تاريخي و مدرن موجود در جهان را با مقياس 1:25 احداث كرده است ،  به هر كدام از اين ماكتها ، تابلويي اختصاص داده شده كه بيانگر توضيحاتي در مورد جزئيات آن ساختمان مي باشد.

اين پارك بزرگ از 2 بخش تشكيل شده است، بخش اول ميني سيام «Mini Siam  » نام دارد كه در آن ماكتهاي ساختمان هاي واقع در تايلند قرار دارد و بخش دوم آن اروپاي كوچك « Mini Europe» نام دارد كه تشكيل شده از ماكتهايي از ساختمانهاي اروپا، آمريكا و ... است. اين پارك از معروفترين جاذبه هاي گردشگري پاتايا مي باشد.

پارك ميني سيام واقع در كيلومتر 143 خيابان سوخومويت در منطقه بانگلامونگ  واقع در پاتاياي شمالي قرار دارد، گردشگران و مسافران تور ارزان قيمت پاتايا براي گشتن و مشاهده تمام پارك به چند ساعت زمان نياز دارند كه توصيه مي شود از كلاه و كرم ضد آفتاب در ساعتي از روز كه هوا گرم است استفاده كنند. زماني كه هوا تاريك ميشود اين بناهاي مينياتوري كوچك، با زيبايي هر چه تمام تر روشن مي شوند كه بسيار تماشايي است. پارك ميني سيام پاتايا روزانه از ساعت 7 صبح الي 10 شب براي بازديدكنندگان باز است.

از بناهاي معروف در ميني سيام تايلند مي توان كمر Khmer، سوخوتاي Sukhothai، آيوتايا Ayutthaya ، معبد وات آرون، معبد وات فرا كائو  ، كاخ بزرگ The Grand Palace   ، ديگر بناهاي مدرن تايلند  و در بخش اروپاي كوچك نيز ميتوان طاق پيروزيArc de Triomphe و برج ايفل Eifel tower پاريس،  برج كج پيزا Leaning Tower of Pisa و كولوسئوم Colosseum  ايتاليا و ... را نام برد.

امتیاز:
بازدید: 23
برچسب:
:
[ 1397/6/27  ] [ ۰۶ ] [ asemaneabi ] [ ]

پاتايا ، شهري در كشور تايلند است كه يكي از توريستي ترين شهرهاي اين كشور است و ميزبان گردشگران بسياري در سال است . علاقه مندان به تور تايلند،  پاتايا را يك مقصد ايده آل براي تفريحات و سرگرمي  مي دانند و به علت وجود جاذبه هاي گردشگري بسياري دارد كه يك خاطره به يادماندني براي مسافران به جا مي گذارد.  پاتايا شوهايي دارد كه روزانه در سانس هاي مختلف آنها را به نمايش مي گذارد كه معروف ترين آنها  شوي آلكازار و شوي تيفاني مي باشند. آرزوي آسمان آبي در اين مطلب اطلاعاتي را در مورد آلكازار شو پاتايا به شما مي دهد ، پس همراه ما باشيد.

از جمله تبليغاتي كه براي اين شوها مي شود اين است كه هنگام كه داخل پاتايا مي شويد حتما از اين شوها ديدن كنيد  ، كه اگر از دست بدهيد ضرر كرده ايد. شوي آلكازار هم يكي از آنهاست كه هر روز در ساعات مختلف اجرا مي شود و از ديدني هاي توريستي اين شهر مي باشد به گونه اي كه ديدن پاتايا بدون ديدن شوي آلكازار كامل نمي شود.

مسافران تور پاتايا زماني كه براي مشاهده شوي آلكازار مي روند  به دليل طراحي و دكورهاي حرفه اي و نور پردازي هاي عالي و اجرا كنندگان بسيار زيبايي كه دارد با وجود  بروزترين سيستمهاي صوتي كاملا غرق در رقصهاي سنتي قوميت هاي مختلف مي شوند طوري كه اصلا گذر زمان را احساس نمي كنند. 

آلكازار شو در پاتايا روزي سه بار اجرا مي شود كه از لحاظ مقياس آنرا با Moulin Rouge  پاريس در يك رده مي دانند . اين شو به مدت بيست سال است به علت شوق  و هيجاني كه به تماشگران مي دهد و فضاي شادي كه ايجاد مي كنند ،  توجه  افراد بسياري را روز به روز به خود جذب مي كند. از نكات قابل توجه شوي آلكازار سرعت  اجراي برنامهاست ، زماني كه يك اجرا تمام مي شود و پرده نمايش بسته مي شود ، فوراً دكور صحنه و لباس هاي اجرا كنندگان عوض مي شود ، و همچنين كار بدون نقص طراحي لباسها كه خيلي جاي تحسين دارد ، انتخاب رنگ و مدل از روي فرهنگ هر كشور كه بسيار خيره كننده است . آنها به زبان ملت هاي مختلف مانند هند ، كره ، تايلند، فارسي، انگليس و روسيه و ... برنامه اجرا ميكنند. مسافران تور پاتايا شوي آلكازار را از مهمترين  جاذبه هاي گردشگري تايلند مي دانند كه به هيچ عنوان ديدن آن را از دست نمي دهند.

امتیاز:
بازدید: 16
برچسب:
:
[ 1397/6/27  ] [ ۰۶ ] [ asemaneabi ] [ ]

زماني كه به تور تايلند سفر مي كنيد شاهد طبيعت شگفت انگيز و جاذبه هاي توريستي بسياري خواهيد بود كه با تماشاي آنها بسيار لذت مي بريد. پاتايا از جمله شهرهاي تايلند است كه از محبوبيت خاصي در بين گردشگران  بر خوردار است. از جمله تفريحات پر هيجاني كه در پاتايا است پرواز در جنگل گيبون پاتايا است كه طرفداران  بسياري دارد . در اين قسمت آژانس آرزوي آسماني درباره اين تفريح پر هيجان و نشاط آور توضيحاتي را به شما مي دهد.

پرواز كردن در جنگل گيبون پاتايا از آن دسته تفريحاتي است كه حتما بايد آن را تجربه كنيد در غير اين صورت پشيمان مي شويد ، اين تفريح در بين گردشگران و مسافران تور لحظه آخري پاتايا محبويت زيادي دارد ، طراحي و ساخت  اين جنگل به وسيله ي يك گروه حرفه اي اهل كشور نيوزلند انجام شده است كه با نظارت دقيق و رعايت كردن قوانين و اصول مطابق با استاندارد هاي اروپا و جهاني ساخت اين پروژه را انجام داده اند كه امروز يكي از پر بازديدترين و مهمترين جاذبه هاي توريستي پاتايا است.

حس امنيتي كه هنگام پرش و پرواز در جنگل گيبون به شما مي دهد يك خاطره فراموش نشدني را مي سازد، از ويژگي هاي قابل توجه تجهيزات به كار رفته در اين جنگل آن است كه كمترين آسيب را به درخت هاي جنگل وارد ميكند. زماني كه وارد جنگل گيبون مي شويد آموزشهاي لازم و اوليه توسط مربيان باتجربه به شما داده مي شود و با آرامش و اطميناني كه به شما مي دهند مي توانيد پرشي از بالاي درخت 60 متري را شروع كنيد ، كه بسيار پر هيجان است. شما در اين جنگل مي توانيد حيواناتي مانند ميمون ، شير ، ببر ، فيل و با گونه اي از پرندگان كه كمياب و نادر هستند از نزديك مشاهده كنيد.

امتیاز:
بازدید: 18
برچسب:
:
[ 1397/6/27  ] [ ۰۶ ] [ asemaneabi ] [ ]

جزيره مرجان با فضايي آرام و داشتن آبهاي پر از مرجان از زيباترين و پر بازديدترين جاذبه هاي توريستي در پاتايا است. در اين جزيره گردشگران و مسافران تور ارزان پاتايا مي توانند  با  استفاده از قايق هايي كه كفشان شيشه اي است اين مرجان هاي زيبا را مشاهده كنند و نيز علاقه مندان به غواصي مي توانند در اين منطقه يك غواصي عالي را تجربه كنند . در ادامه همراه آژانس آرزوي آسمان آبي باشيد تا با زيبايي هاي اين جزيره بيشتر آشنا شويد.

 جزيره مرجان از نظر موقعيت جغرافايي در فاصله ي 7 كيلومتري شهر پاتايا قرار دارد. علاقه مندان و مسافران تور پاتايا مي توانند از تفريحات پرهيجان آبي مانند اسكي روي آب و موج سواري استفاده كنند . جزيره مرجان پاتايا به جهت داشتن منظره ي بسيار زيبا و طبيعت شگفت انگيز و همچنين وجود شن هاي سفيد و شفاف ساحلي در بين توريست ها و علاقهمندان به تور تايلند بسيار محبوب و معروف است، همين امر باعث شده كه با استفاده از لنج هاي موجود كه روزانه در ساحل رفت و آمد مي كنند تورهاي طبيعت گردي يك روزه به اين جزيره انجام شود. جزيره مرجان پاتايا بهترين گزينه براي افرادي است كه به عكاسي علاقهمند هستند و مي توانند در كنار مناظر خارق العاده موجود بهترين لحظات خود را ثبت كنند.

در اين جزيره انواع رستوران هاي شيك با غذاهاي متنوع و خوشمزه دريايي موجود است كه آماده پذيرايي به بهترين شكل ممكن از توريست ها و بازديدكنندگان است. جزيره مرجاني پاتايا براي افرادي كه مي خواهند حمام آفتاب بگيرند نيز مناسب است به همين خاطر فضايي را براي علافه مندان در نظر گرفته و در كنار آن رستوران هايي قرار داده  كه در زمان آفتاب گرفتن به بهترين نوع ممكن پذيرايي شوند.

امتیاز:
بازدید: 11
برچسب:
:
[ 1397/6/27  ] [ ۰۵ ] [ asemaneabi ] [ ]

فلوتينگ ماركت نام بازار شناور روي آب در پاتايا است كه از مكانهاي تفريحي و گردشگري اين شهر فاصله دارد و براي رفتن و ديدن آن كمي دشوار بايد تحمل كنيد كه پيشنهاد مي شود براي كاهش در هزينه ها به صورت گروهي با وانت بارهاي مسافرتي به نام توك توك استفاده كنيد و اگر بتوانيد قبل از ظهر برويد مي توانيد بر سر كرايه چانه هم بزنيد كه برايتان ارزان تر شود . زماني كه بازار فلوتينگ ماركت پاتايا مي رويد و آن را از نزديك مشاهده مي كنيد، ياد شهر ونيز در ايتاليا مي افتيد كه قدمت اين بازار مي تواند قديمي تر از ونيز هم باشد ولي ونيز شهرت بيشتري در جهان دارد. براي آشنايي بيشتر همراه با آرزوي آسمان آبي باشيد.

مسافران تور پاتايا  و گردشگران براي رفتن به بازار فلوتينگ ماركت پاتايا بايد بليط تهيه كنند كه بيشتر فروشندگان بليط سعي ميكنند كه بليط را براي ديدن كل مجموعه به همراه گشت با قايق  بخريد ، اما بايد توجه داشته باشيد كه براي ديدن كل اين بازار نيازي به قايق عمومي يا خصوصي نيست و با همان بليط اوليه مي توانيد كل اين مجموعه را ببينيد و لذت ببريد.

در فلوتينگ ماركت پاتايا يك پل كوچك و زيبا وجود دارد كه از فضاهاي مناسب براي بازديدكنندگان و توريست ها براي عكاسي مي باشد. زير ساختمان چوبي اين بازار تعدادي قايق موتوري و پارويي براي دوري از آفتاب گرم تايلند وجود دارد كه زماني مسافري مي رسد از آنها براي گردش و چرخاندن در اطراف بازاراستفاده مي كنند و معمولا در اين قايق ها دخترها و نوازنده هاي محلي رقص و موسيقي اجرا ميكنند. ازجاذبه هاي توريستي اين بازار چه مي توان به وجود يك جزيره خيلي كوچك و زيبا مي باشد و همچنين قايقهايي كه غذاهاي محلي را در سطح بازار به همراه ميوه مي فروشند كه در مقايسه با غذاهاي شهر قيمتشان بسيار پايين تر است. در قسمتي از اين پارچه هم مي توانيد صنايع دستي را با قيمتهاي ارزان تهيه كنيد.

امتیاز:
بازدید: 11
برچسب:
:
[ 1397/6/27  ] [ ۰۵ ] [ asemaneabi ] [ ]

پاتايا شهري كوچك در كشور تايلند است كه در ساحل شرقي خليج تايلند قرار دارد. پاتايا يكي از مقاصد اصلي گردشگران تايلند است و هر سالانه بيش از پنج ميليون توريست را جذب مي كند. تور پاتايا زمستان 96 مي تواند براي شما كه فكر سفر به تايلند هستيد گزينه اي مناسب باشد جاذبه هاي گردشگري پاتايا شامل تفريحاتي همچون شنا، جت اسكي، موج سواري، اسكي روي آب، قايق سواري و غواصي در سواحل زيباي پاتايا است كه هركدام ازآن هاي ميتواند برايتان لذت بخش باشد

امتیاز:
بازدید: 27
برچسب:
:
[ 1396/9/26  ] [ ۱۲ ] [ asemaneabi ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 1008
دیروز : 158
افراد آنلاین : 1
همه : 16128
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
وقت سفارت آمریکا
وقت فوری سفارت آمریکا
www.arshantour.net

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس
www.zhinowp.com

تشریفات مجالس عروسی
قیمت تشریفات مجالس
www.tashrifatalef.com

الماس شهر
تالار الماس شهر
www.tashrifatsabour.com

دیوار پوش چوبی
انواع دیوارپوش
www.azaran.com

لامینیت دندان
هزینه لامینیت دندان
www.drmabolghasemi.com

کاشت ابرو
کلینیک کاشت ابرو در تهران
www.clinichairtransplantation.com

تور لحظه آخری استانبول
تور استانبول
www.alefbatour.com

تور لحظه آخری استانبول
تور ارزان قیمت استانبول
www.mehrparvaz.com

Kashan Hotels
Book Hotel in IRAN
www.iran-passenger.com

برش پلکسی
قیمت برش لیزر پلکسی گلاس
http://www.personageco.com

مرجع بهینه سازی سایت
آموزش بهینه سازی سایت
www.papgroup.ir

<
لوله بازکن تهران
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

طراحی غرفه
شرکت غرفه سازی رایکا سازان
www.raykasazan.com

تشریفات
تشریفات مجالس اسداللهی
www.khadamatmajales.com

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس غرب تهران
www.tashrifatsamin.com

عینک طبی آفتابی
قیمت عینک های طبی آفتابی
www.maadrac.com

برگزاری همایش
برگزاری همایش و سمینار
www.peyvandema.com

پله برقی
قیمت پله برقی
www.fuji-lift.com

تجهیزات اداری
مبلمان اداری محیط آرا
www.mohitara.com

Best hotels in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

تشریفات مجالس شمال تهران
تشریفات مجالس مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

آبرسانی پوست
بهترین آبرسان طبیعی پوست
www.thalgoparis.com

میز کنفرانس
قیمت میز کنفرانس
www.fazagooya.com

جراحی پلاستیک
دکتر کریمیان فوق تخصص عمل جراحی پلاستیک
www.iran-plasticsurgery.ir

تشریفات مجالس
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com/

عکاسی از نوزاد
اصول عکاسی از کودکان
www.photokafshdoozak.com

میز مدیریت
قیمت صندلی مدیریت
www.afn-furniture.com/

قیمت ادکلن مردانه
فروش بهترين خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس کنکور تجربی
بهترین آموزشگاه کنکور کشور
www.raheandisheh.ir

کاغذ دیواری قابل شستشو
لیست قیمت انواع کاغذ دیواری
www.azinzand.com

تور لحظه آخری کوالالامپور
آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی
www.asemanabi.net
امکانات وب